Warning: Undefined array key "options" in /home/bemarcd/public_html/BEMARC_WWW/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Bemarc

Firma rodzinna z niekrótką historią

Bemarc producent mebli ekspozycyjnych działa na polskim rynku nieprzerwanie od ponad czterech dekad. Dynamiczny rozwój struktury firmy, jaki przeszliśmy w ciągu wielu lat działalności, nie zmienił rodzinnego charakteru naszej organizacji.

NASZ CEL

Filarami naszego sukcesu są wiedza i doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata. Dynamicznie zmieniający się świat i wyzwania, przed jakimi stają nasi Klienci, są motorem napędowym rozwoju firmy. Chcemy być lepsi każdego dnia.

Nasza historia

W 1980 roku Edward Baczewski założył firmę Bemarc – jednoosobowe przedsiębiorstwo produkujące stelaże do stołów z regulowaną wysokością, akcesoria meblarskie oraz okucia meblowe. Reszta jest historią sukcesu. Naszego sukcesu.

1980

Duży mały początek

Edward Baczewski rozpoczyna działalność i powstaje przedsiębiorstwo Bemarc.

1990

Realizujemy się

Podejmujemy się nowych wyzwań i realizujemy pierwsze duże zlecenie produkcji mebli sklepowych.

1998

Lepiej, szybciej, więcej

Do Bemarc dołączają kolejni specjaliści, dlatego przydomowy warsztat zamieniamy na nowoczesny biurowiec, do którego przynależy przestrzenna hala produkcyjna.

2005

Rośniemy

Kupujemy pierwszą maszynę sterowaną numerycznie (CNC), która ma kluczowe znaczenie dla naszego rozwoju.

2013

Rodzinnie razem

Edward Baczewski, Paulina Marciniak i Marcin Baczewski zawiązują spółkę. Sukcesorem Bemarc zostaje drugie pokolenie właścicieli.

2021

A to dopiero początek

Nie wiemy, co będzie za 10, 20 albo 30 lat. Wiemy tylko jedno: będziemy częścią tej przyszłości.

Nasi klienci

Nasze miejsce

Zaczynaliśmy w Swarzędzu – niedużej miejscowości w Wielkopolsce. Dziś Bemarc to firma o zasięgu europejskim, jednak wciąż chcemy być blisko i działać na rzecz miejsca oraz społeczności, w których wzrastaliśmy.

ZAANGAŻOWANI W ŻYCIE NASZEJ SPOŁECZNOŚCI

Poznajmy się lepiej. W Bemarc jesteśmy otwarci na współpracę, dlatego chętnie porozmawiamy o wsparciu ciekawych lokalnych inicjatyw.

Kontakt

Adres siedziby

Siedziba Bemarc usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu na obrzeżach Poznania, stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja zapewnia efektywną współpracę z Klientami, szybkie dostawy oraz bezproblemowe dotarcie do firmy.

Numery telefonów

Adres mailowy

Kontakt

Adres siedziby

Siedziba Bemarc usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu na obrzeżach Poznania, stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja zapewnia efektywną współpracę z Klientami, szybkie dostawy oraz bezproblemowe dotarcie do firmy.

Numery telefonów

Adres mailowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania usługi. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.