Warning: Undefined array key "options" in /home/bemarcd/public_html/BEMARC_WWW/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192

Ile trzeba wydać na dobre meble wystawowe? Orientacyjne koszty.

Ile trzeba wydać na dobre meble wystawowe? Orientacyjne koszty.

Każdy sklep, czy to spożywczy, czy butik lub też inna placówka handlowa przed otwarciem musi być wyposażona w odpowiednie meble. Wizytówką firmy są odpowiednio dobrane, elegancko urządzone wnętrze.

Co powinno charakteryzować nowoczesne meble sklepowe? W największym skrócie listę najistotniejszych czynników można ograniczyć do dwóch punktów. Chodzi mianowicie o użyteczność oraz estetykę. Żaden z tych elementów nie jest jakością sam w sobie, bez drugiego. Dopełniają się one wzajemnie i tworzą komplementarną całość.

Od czego zależy cena mebli sklepowych?

Ceny mebli zależą przede wszystkim od materiałów, z których zostały wykonane. Bardzo często do produkcji sklepowych mebli stosowane są płyty MDF oraz stal chromowana. W tym zakresie istnieje wiele rozwiązań, które różnią się między sobą jakością. Można szukać oszczędności i wybrać tańsze meble, ale wówczas są one mniej funkcjonalne, niższej jakości oraz o mniejszym efekcie wizualnym. Tanie meble narażone są na szybsze zużycie podczas codziennej eksploatacji, jak również obniżają prestiż sklepu. Natomiast meble wykonane z wysokiej jakości materiału podnoszą oczywiście cenę, ale w zamian gwarantują wysoką jakość. Takie meble są bardzo praktyczne, efektywne i pięknie się prezentują. Realizacją najbardziej wymagających projektów mebli sklepowych zajmuje się Firma BEMARC. Pełne aranżacje wnętrz wraz z ich kompleksowym wykonaniem są podstawą pracy doświadczonych projektantów i architektów.

Ile trzeba zapłacić za dobre meble sklepowe?

Cena mebli sklepowych jest trudna do określenia, ponieważ wpływa na nią wiele czynników. Bardzo często zależy ona od wielkości zamówienia. Im większe zamówienie, tym cena jednostkowa może być niższa, ponieważ wyprodukowanie wielu regałów przechodzi taką samą lub bardzo podobną ścieżkę projektową i produkcyjną, jak w przypadku wykonania kilku sztuk takich mebli. Kolejnym czynnikiem są możliwości producenta. Duży producent uzyskuje lepsze ceny za materiały, posiada bardziej wydajne maszyny, dysponuje lepszym oprogramowaniem produkcji, posiada tańszą i bardziej efektywną technologią, a co za tym idzie, szybciej pracuje, więc obniża koszty roboczogodzin. Warto podkreślić, że właściwa aranżacja sklepu, jak i jego meble odgrywają dużą rolę w promowaniu towarów na nich eksponowanych, więc nie warto oszczędzać na wyposażeniu sklepu.

Kontakt

Adres siedziby

Siedziba Bemarc usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu na obrzeżach Poznania, stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja zapewnia efektywną współpracę z Klientami, szybkie dostawy oraz bezproblemowe dotarcie do firmy.

Numery telefonów

Adres mailowy

Kontakt

Adres siedziby

Siedziba Bemarc usytuowana jest w bardzo dogodnym miejscu na obrzeżach Poznania, stolicy Wielkopolski. Taka lokalizacja zapewnia efektywną współpracę z Klientami, szybkie dostawy oraz bezproblemowe dotarcie do firmy.

Numery telefonów

Adres mailowy

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania usługi. Wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.